Форум українців Бельгії

шукаю роботу

Гілка для дискусій на будь-які теми

шукаю роботу

Повідомлення inna3 » Пон січня 12, 2015 1:43 am

Доброго дня вам!
Мене звати Інна.Я з України.Мені 24 роки.Я проживаю в Бельгії протягом 2 років.Я маю вищу освіту.Здобула рівень бакалавра з романо-германської філології в українському університеті ім.Б.Хмельницього 2 роки тому.Я вчитель англійської мови та літератури.Дуже люблю працювати з дітьми.Неспинно шукаю роботу в Бельгії по спеціальності.Поки що безрезультатно.Я вивчила самостійно французьку мову,зараз вивчиаю самостійно фламандську.Я дуже наполеглива і дуже цілеспрямована.Дуже хотіла б працювати в українській школі або ж в будь-якій іншій організації,де б я могла дебютувати.Дуже сподіваюся на вашу допомогу в моїх професійних пошуках.
Дякую за увагу.
З повагою,
Інна
inna3

Re: шукаю роботу

Повідомлення lubart » Пон січня 12, 2015 11:01 am

Доброго дня!

Ваша проблема мені добре знайома, сам знаходжусь у пошуках роботи, правда намагаюсь знайти щось не в педагогічній сфері.
Щодо українських шкіл, то їх у Бельгії декілька - Антверпен, Льєж (їхні координати є на сайті), а також Брюссель (при УГКЦ, Overbekelaan, 8). Можу розказати детальніше про школу в Брюсселі, бо викладаю там математику, але в інших школах система думаю, подібна. Викладання відбувається лише в суботу і за цей час по суті подається матеріал усього тижня, тому школи в основному спираються на знання, що учні отримують у місцевих (французьських чи фландрійських) школах. З цієї ж причини викладання іноземних мов не проводиться, хоча діти і складають тести з цих предметів.
Тому, якщо ви шукаєте постійну роботу педагога, то варто шукати саме напрямку місцевих шкіл.
Хоча разом з тим, якщо ви звернетесь в українські школи, то, можливо, вони зможуть вам підказати щось більш конкретне.
lubart
Site Admin

Повернутись до Про все на світі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей